Tady na BigBlogeru

pondělí 19. září 2016 00:15

je povoleno téměř všecko. Místo zasloužilých literátů a nositelů Pulitzerových cen tu řádí horda nesoudných grafomanů, snažících se o své zviditelnění, a přesvědčených o tom, že jejich tvorba je přímo ÚŽASNÁ. A považte!! I kdyby pod jejich zoufalými článečky, doprovázenými kupou nezajímavých fotografií, bylo 100 odmítavých reakcí, oni se nepoučí - protože se poučit NECHTĚJÍ.  

tady_na_bigblogeru_02a.jpg

 

Ano, na tomto bločku, plném pitomoučkých textíků naivních studentíčků a znuděných mamin, není nastavena jenom nízká úroveň. Tady totiž není žádná úroveň, a přesto se čtenáři znovu a znovu hladově vpíjejí do našich neodolatelných výtvorů - možná i proto, že dobrovolné sebetýrání není proti zákonu.

Tady na BigBlogeru je úplně putna, o čem jeden píše. Bláboly, lži a naprosté osloviny jsou chváleny smečkou po zádech se navzájem poplácávajících autorů, kteří jim vymezený prostor drze a beze studu zneužívají. Jejich úsilí dodat významu nejenom své obdivuhodné tvorbě, ale hlavně sami sobě, a zároveň při tom náležitě okouzlit zdejší stádečko starobních důchodkyň, je pro normálního člověka vskutku těžké skousnout.

tady_na_bigblogeru_03b.jpg

 

Takovým vejtahům je třeba srazit hřebínek, a od toho máme, tady na BigBlogeru, povolané kritiky a expertní znalce. Pravda, někteří z nich projevují známky rozpolcené osobnosti, a najdou se i takoví, co nejsou schopni si zapamatovat své vlastní jméno či gender (úmyslně neříkám sex, protože na ten pamatují až zatraceně dobře). Vůbec se nedivím, že v encyklopedii "Kdo je kdo" se nalézá přes pět tisíc životopisů.

Kromě prostých občanů, jako je Mařka Kabrhelka, Anastáz Brusič-Karhan, Gejza Šlapka či Stojan Jakotyč, působí tady na BigBlogeru i odborníci na slovo vzatí. Profesoři medicíny, bratři Antonín a Píchal Pomrdní (obor: sexuologie), psycholog Štěpán Šoustal (obor: sexuální dysfunkce), a specialista, MUDr. Kulemaaž Nazem (a.k.a. Zbožné přání, obor plastická chirurgie, satisfakce zaručena)

tady_na_bigblogeru_04a.jpg

 

ze sebe vychrlí informativní diagnózu jen to skalpelem fikne, často aniž by se namáhali článek otevřít, natož přečíst. Nedávno apelplacem prolítnul i major Terazky, zařval "táraj, kokot, špagy zapičený," a zase zmizel. Chudák, asi už taky stárne, protože na "čo bolo, to bolo" se mu zjevně nedostalo dechu.

Průvod uzavírá klopýtající přicmrndávač Kchárl Dement z Orlíku, jehož pronásledují dva muži v komžích. On dobře ví, že jestli ho Farář Peklo a Prd Svatý chytí, skončí v sudu na dně přehrady.

Já opravdu nechápu, proč se tolik bojí. Vždyť, tady na BigBlogeru, je v dokonalém bezpečí! Ne nadarmo se přece říká, že když kocour není doma, myši mají pré. Tedy, ne že bych chtěla přirovnávat spící administrativu BigBlogera k toulajícímu se kocourovi, ale zdá se mi to vhodnější než použití jiných, lépe pasujících slovních alternativ.

tady_na_bigblogeru_05a.jpg

 

Nefungující administrativa je ovšem, tady na BigBlogeru, zanedbatelná maličkost. Kormidla se hbitě chopí mentoři z řad čtenářů, a místo poroučení větru, dešti, kdy má pršet a kdy vát, poučují autory jak se chovat a co psát - a dokonce i JAK to psát. Poslechneš, občane? Budeš ode mne mít pokoj. V opačném případě Tě budu štvát jak psi zajíce.

tady_na_bigblogeru_06a.jpg

 

Sakra, ty komunistické praktiky pořád ještě nevymřely.

No, já nevím; mně když něco nechutná, tak to prostě nebaštím. Chápu však, že lidé jsou různé, a existují i individua, která se jim odporným pokrmem o své vůli nadlábnou, kuchaře odmění mezinárodním gestem, 

tady_na_bigblogeru_07a.jpg

 

a pak všude rozhlašují, jak to bylo eklhaft. Můj slepičí mozek to sice nebere, ale vysvětluji si to tím, že asi nejsem normální.

Jojo. Čas neurvale trhnul oponou, svět se mu odplatil, a my teď máme i to (a nejenom tady na BigBlogeru), co jsme nechtěli. Trollové se stěhují ze severských mytologií do virtuální džungle, kde, když vylezou ve dne z jeskyně, nemohou zkamenět,

tady_na_bigblogeru_08a.jpg

 

a místo lišek nám dávají dobrou noc hyeny.

tady_na_bigblogeru_09a.jpg

 

Díky bezbřehé svobodě slova se, tady na BigBlogeru, dočítám o našich ruských bratřích, o Jasném Slunéčku, soudruhovi V. V. Putinovi (Budiž Jeho Jméno Pokáleno), a co všecko národ dokáže po opětném osvobození nepřemožitelnou armádou ruské federace. Neboť teprve potom se všímu lidu bude žít lépe, žít radostněji. Chmury z čela mi zahání pouze vědomí, že za všechny problémy naší doposud modré planety může LGBT + USSA, bohyně Vagína a degenerované feministky, kradoucí otcům děti.

Ale fuj, neobčanko Jarvisová. Copak neznáte onen známý, osvědčený slogan "držet hubu, držet krok?" Jako kdyby, tady na BigBlogeru, už tak nebylo dost provokatérů!

tady_na_bigblogeru_10a.jpg  

 

Ještě Vás někdo práskne, vzbudí administrativní pracovníky, a budete odtud vynesena v zubech.

tady_na_bigblogeru_11a.jpg

 

Nehledě k tomu, že, tady na BigBlogeru, není třeba dalšího nejapného článečku.

Jarka Jarvis

Jarka Jarvis

Jarka Jarvis

Píšu o tom, co mě napadne. Ať už jde o události doma či ve světě, politicky nekorektní náměty, vzpomínky na doby dávno minulé, nebo prostě popis toho co se stalo predevčírem. Hlavním účelem mých pokecánků je čtenáře buďto pobavit, anebo jim něžně naznačit nad čím by se třeba mohli zamyslet.

Jsem babka v důchodu, která je ráda že už nemusí brzy ráno vstávat aby byla včas v práci. Možná i proto dnes nic nestíhám ...

REPUTACE AUTORA:
8,82 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora