Tak nám zatli tipec

úterý 20. prosinec 2016 22:40

Což se dalo očekávat; on ten BigBloger, na němž se poslední dobou smělo všecko, začínal churavět nemocí, s níž si lékaři často neví rady. A co se v takových případech stává, pravděpodobně víme všichni. 

Nejjednodušší je chvíli čekat, sledovat jak se věci vyvrbí, a doufat, že choroba odejde sama. Specielně, když pacient nemá pisálkovské pojištění.

Jestli potíže nepřestanou, předstírá se činnost. Předepíše se hrst nových pilulek, vymaže se několik nevhodných diskuzních příspěvků, pár autorů dostane kopačky, a pak se čeká dál.

Nespokojený pacient stále otravuje svými stížnostmi? No tak to ho pošleme pod kudlu, ať dá konečně pokoj. 

konec_02a.jpg

V tomto případě náš nemocný chirurgický zákrok nepřežil. Problém vyřešen.

 

Milí kolegové, čtenáři a diskutéři: Vrchnost nás pustila k vodě, a já doufám, že se - tam dóle u řeky - opět někdy setkáme. Do té doby se všichni mějte, jak nejlíp to jde.

 

Jarka Jarvis

Jarka Jarvis

Jarka Jarvis

Píšu o tom, co mě napadne. Ať už jde o události doma či ve světě, politicky nekorektní náměty, vzpomínky na doby dávno minulé, nebo prostě popis toho co se stalo predevčírem. Hlavním účelem mých pokecánků je čtenáře buďto pobavit, anebo jim něžně naznačit nad čím by se třeba mohli zamyslet.

Jsem babka v důchodu, která je ráda že už nemusí brzy ráno vstávat aby byla včas v práci. Možná i proto dnes nic nestíhám ...

REPUTACE AUTORA:
8,82 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora